News ::  Forum ::  Fanclub ::  Galeria ::  Linki
18 Grudzień 2018 

Zobacz Temat
Katie Melua - Strona Fanklubu | Zanim coś napiszesz... | Przywitaj się
Autor Się też przywitam... ::: permalink :::
eSKey66

Data rejestracji: 12.11.17

"Katie - i nic więcej..."

ostrzeżenia 
Dodane dnia 12.11.2017 14:08:11
Witam wszystkich którzy jeszcze tu zaglądają. Śledzę to forum od dawna i dzisiaj z okazji moich urodzin postanowiłem się zarejestrować - mam nadzieję że to forum jeszcze odżyje i będę miał okazję uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o Katie jej twórczości i życiu.
Niezła średnia nowych forumowiczów wychodzi - jeden na rok smiley
A teraz się okaże czy ktoś w ogóle tu jeszcze zagląda i mnie przywita - liczę na to, bo naprawdę szkoda by było aby jedyne oficjalne forum fanów Katie umarło, mimo że ona nadal tworzy i cieszy swoich wielbicieli wspaniałym głosem i osobowością.
Pozdrawiam wszystkich wiernych fanów
Krzysztof.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Się też przywitam... ::: permalink :::
eSKey66

ostrzeżenia 
Dodane dnia 12.12.2017 14:45:44
Witam ponownie
Minął miesiąc od mojego poprzedniego wpisu, licznik pokazuje 50 odsłon i NIKT nie odpowiedział. Ludzie to nie na tym polega działanie for dyskusyjnych. Ja rozumiem są FB, Twity itp. społeczniaki, ale forum to zawsze forum - tu trzeba rozmawiać. No chyba że faktycznie wszyscy fani Katie przestali jej słuchać i nie ma kto o niej rozmawiać. Ale to w takim razie administracja forum powinna zablokować możliwość rejestrowania się nowych użytkowników i zamienić forum w archiwum. A może administracji forum też już nie ma? A co z Fan-klubem? Jak się ma członkostwo w fan-klubie do regulaminu wstąpienia? Gdzie te Wasze regularne wpisy i obecność na forum?
Ktoś mi odpowie? Czy tu już naprawdę nikt nie odpowiada za działalność klubu i samego forum...
Vemona

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 12.01.11

"Just like heaven..."

ostrzeżenia 
Dodane dnia 12.12.2017 16:52:41
Witam smiley

Ja na forum zaglądam codziennie, z przyzwyczajenia, bez nadziei na to, że znów zacznie funkcjonować - niestety. Na głównej stronie (http://www.katie-melua.pl/index.php) w marcu zamieściłam wpis, że forum umarło, również nikt w żaden sposób się do tego nie odniósł. W związku z tym Twoja irytacja jest bezsensowna smiley - forum sobie dynda, strona na FB ma się za to całkiem dobrze.
Inna sprawa, że nawet gdyby wielce szanowna administracja zdecydowała, że zamyka forum - wypadałoby ze zwykłej, ludzkiej przyzwoitości napisać oświadczenie, informację zarówno dla starych jak i nowo przybyłych użytkowników. No ale to już nie mój cyrk, nie ja będę uczyć i rozliczać dorosłych ludzi z podejścia do pewnych spraw smiley.

`If this world makes you crazy
And you've taken all you can bear
You call me up
Because you know I'll be there...
Edytowane przez Vemona dnia 12.12.2017 16:53:33
eSKey66

ostrzeżenia 
Dodane dnia 20.12.2017 20:45:34
Witaj
Tym razem mój błąd - czekam na jakieś powiadomienie z forum że ktoś, coś a tu nic - nawet to nie działa. Dlatego dopiero dziś odpisuję - wiadomo przed świętami mniej się na fora zagląda ;)
Tak czy inaczej - bardzo dziękuję za odpowiedź - ja się nie irytuję - za stary jestem na to, ja po prostu staram się wpłynąć na ludzi - obserwowałem Was od dawna, ale z natury albo przyzwyczajenia raczej czytam niż piszę, ale właśnie to "umieranie forum" mnie ruszyło. Mam na swoim koncie kilka for o różnej tematyce - mam tu na myśli założenie, prowadzenie i przekazanie dalej do użytku - największe to forum miłośników bassetów które działa na rynku międzynarodowym - założyłem, rozkręciłem i nigdy bym sobie nie pozwolił żeby zostawić je "samopas" - mimo że już nie administruję (chociaż wciąż mam tytuł admina) to cały czas pilnuję czy coś się nie sypnęło. No dobra - nie o tym rzecz.
Tutejsze forum zrzesza fanów Katie - skoro fanów nie ma to albo przestało im się podobać na forum, albo twórczość Katie. Można tu już rzucić ciekawy temat do dyskusji - pytanie czy ktoś podejmie rękawice.
Fora działają wtedy gdy są forumowicze, a ci ostatni są tylko wtedy gdy mają o czym pogadać, albo chociaż poczytać. Ale kto będzie ciągle czytał posty sprzed kilku lat?
Potrzeba kilku osób do podjęcia próby ożywienia forum - może ktoś z administracji się też ruszy?
FB ? Tak wiem - widzę czytam, czasem coś dodam od siebie - ale to nie miejsce do dyskusji, tylko do dawania lajków. No i ewentualnie do szukania newsów - ale to raczej profil Katie na jej fan-klubu. Przy okazji pozdrawiam prowadzącą FB fan-klubu - najlepsze jest to że zaprasza na forum... które nie działa jak powinno.
To rzucam wyzwanie - są tu jeszcze prawdziwi Fani Katie którzy ruszą to forum?
Pozdrawiam i na wszelki wypadek życzę wszystkim Wesołych Świąt.
Krzysztof.
Skocz do Forum: